Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jane Jiang

Telefon numarası : 86-13572180216

Naber : +8613572180216

Free call
Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd.

Shaanxi Hongda Fitokimya Co., Ltd.

Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: HONGDA FİTOKİMYA No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 50million-100million Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Shaanxi Hongda Phytochemical Co., Ltd., ISO sertifikası, Yahudi sertifikası, Helal sertifikası, BRC sertifikası ve organik sertifikasına sahip ürün odaklı bir kuruluştur.Bitki özleri ve türevlerinin tanımlanması, geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda kararlıdır.Okul-işletme işbirliği modu sayesinde, şirket güçlü araştırma ve geliştirme yeteneğine ve ileri üretim teknolojisine sahiptir.Doğal bitki hammaddelerinin çeşitliliğini koruma öncülüğünde şirket, gıda, sağlık ürünleri, ilaç ve kozmetik alanlarında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için ürünlerin ekstraksiyon sürecini sürekli iyileştirmekte ve aktif olarak yeni ürünler yaratmaktadır.

Geçmiş

Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd., Nisan 2003'te kuruldu. Shaanxi Hongda Group'a bağlı ekonomik bir varlıktır.Şirketimiz, teknoloji ve bilimsel araştırmayı birleştiren modern bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Doğal bitki özleri ve standart Çin tıbbı ürünlerinin araştırılması, üretimi, ithalatı ve ihracatı konusunda uzmanız.

Hongda Phytochemistry, 18 milyon yuan'dan fazla kayıtlı sermayeye ve özel bir üretim tesisi ve araştırma enstitüsüne sahiptir.Fabrikamız Hongda Endüstri Parkı, Sanyuan, Shaanxi Eyaleti'nde bulunuyordu.10.000 metrekarelik bir alanı kaplar ve 12 milyon yuan sabit varlık yatırımına sahiptir.GMP standartlarına göre organize edilmiş, gelişmiş vakumlu kurutma ekipmanı ve püskürtmeli kurutma ekipmanı ile donatılmış bir üretim atölyesinin yanı sıra, Çin için GMP standartlarına sıkı sıkıya bağlı olarak gelişmiş tam ölçekli paslanmaz çelik tesisi çıkarma üretim hattı ve paslanmaz çelik pilot tesisi bulunmaktadır. ilaç üretimi.

Shaanxi Hongda, iş ilkesi olarak "müşteri gereksinimlerini karşılama, yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel satış sonrası hizmet sunma" ilkesini benimser.Sürekli gelişme ve aralıksız çabalar sayesinde, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa gibi dünyada 40'tan fazla ülke ve bölge ile iyi iş ilişkileri kurduk.Şirketin iş felsefesi: "dürüstlük temelli, sürekli yenilik."

İşbirliği için Hongda Fitokimya'ya hoş geldiniz!

Hizmet

Shaanxi Hongda, iş amacı olarak "müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, yüksek kaliteli ürünler ve kaliteli satış sonrası hizmet sunmak" alır. Sürekli gelişme ve aralıksız çabalardan sonra, şirket 40'tan fazla ülke ve bölge ile iyi iş ilişkileri kurmuştur. Japonya, Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa dahil olmak üzere dünya.

Ekibimiz

İş felsefesi

Dürüstlük temelli ve yenilikçiliği koruyun.

Takım

Bütünlük, İlerleme, Birlik, operasyon

değerler

Kaliteyi yaşam, müşteriyi merkez olarak alın.

Görüş

Asırlık bir işletme olmak için çabalayın.

 

Çin Shaanxi Hongda Phytochemistry Co., Ltd. şirket Profili 0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

jane@hongdaherb.com
+8613572180216
13572180216
86-13572180216